Notatnik

Brak ofert w notatniku

Notatnik

Brak ofert ostatnio przeglądanych

Lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum (nr oferty: LW-5818)


Informacje ogólne: EUR-LW-5818
Nr ofertyLW-5818
LokalizacjaBielsko-Biała
DzielnicaCentrum
Powierzchnia720.00 m2
Pow. działki0.00 m2
Cena 37 990 zł
Cena m2 53 zł/m2
Umowa na wyłączność
Opis oferty:

LOKAL BIUROWO-USŁUGOWY USYTUOWANY W ŚCISŁYM CENTRUM MIASTA!
parking, winda, klimatyzacja, instalacja komputerowa, światłowód!
40 miejsc parkingowych!Atutem jest wysoki standard, komfortowe rozwiązania oraz wyposażenie pomieszczeń biurowych w nowoczesną infrastrukturę techniczną. Posiadamy oddzielne pomieszczenia serwerowni do której doprowadzone są łącza teletechniczne światłowodowe, radiowe i miedziane. Pomieszczenia biurowe wyposażone są w infrastrukturę teleinformatyczną, gniazda sieci elektrycznej zwykłe i z podtrzymaniem napięcia z centralnego urządzenia UPS, posiadają monitoring elektroniczny wraz z rejestracją video, instalację domofonową. Wysokość pomieszczeń biurowych wynosi 310cm, na podłogach położona jest wykładzina elektrostatyczna,  każde pomieszczenie posiada regulowaną indywidualnie klimatyzacją, mechaniczną wentylacją nawiewną i wywiewną. Do dyspozycji najemcy, w cenie najmu, są pomieszczenia dodatkowe jak sala konferencyjna, kuchnia z jadalnią, palarnia, toalety. Dostęp do biur zapewniają dwie luksusowe klatki schodowe oraz nowoczesna winda, tym samym pomieszczenia są dostępne dla osób niepełnosprawnych.
 
Najemca płaci zryczałtowaną stawkę za media i opłaty dodatkowe - energia elektryczna, centralne ogrzewanie gazowe, woda i ścieki, monitoring elektroniczny, domofon, klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, sprzątanie części wspólnych nie biurowych, śmieci, winda - w wysokości 13zł/m2 od wynajmowanej powierzchni biurowej.
 
Do dyspozycji najemcy są pomieszczenia  od kilkunastu metrów kwadratowych do pomieszczeń typu "open space" o dużej powierzchni. Jednocześnie informujemy, że jest możliwość dowolnej aranżacji i przebudowy pomieszczeń pod wymogi najemcy.

Kolejnym atutem naszych biur jest położenie w centrum Bielska-Białej koło głównej arterii miasta (przystanki MZK)  w pobliżu wielu ważnych instytucji publicznych. Dla naszych najemców posiadamy do wynajęcia własne miejsca parkingowe w cenie 150zł netto na miesiąc za samochód. 

pow. biurowa ok. 720 m2 
3 piętro w budynku z windą


DANE TECHNICZNE:

Odrębne liczniki na media

- prąd: podlicznik/refaktura;
- woda: podlicznik/ refaktura;
- ogrzewanie gazowe: odrębny kocioł/ najemca rozlicza się z gazownią na podstawie własnej umowy,
- hydranty PPOŻ
-winda towarowo-osobowa,NAJEMCA PŁACI:
Czynsz najmu: 11 euro /m2 netto to daje łącznie ok. 37 990 zł netto/miesięcznie + 23% VAT + opłata eksploatacyjna 13 zł/m2
Media: wg rachunków
Kaucja zwrotna: 1-miesięczny czynsz brutto


OFERTA TYLKO U NAS!

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:
Nr licencji10801