Notatnik

Brak ofert w notatniku

Notatnik

Brak ofert ostatnio przeglądanych

Mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum (nr oferty: MS-6043)


Informacje ogólne: EUR-MS-6043
Nr ofertyMS-6043
LokalizacjaBielsko-Biała
DzielnicaCentrum
Powierzchnia45.31 m2
Pow. działki0.00 m2
Cena 475 755 zł
Cena m2 10 500 zł/m2
Opis oferty:
APARTAMENTY PRZY MŁYŃSKIEJ!

Apartamenty Przy Młyńskiej będą się składały z dwóch budynków oznaczonych w projekcie jako AB o pięciu kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej – garażu oraz jednego budynku z oznaczeniem C z sześcioma kondygnacjami nadziemnymi oraz garażem podziemnym.

Budynek A – 80 lokali
Budynek B – 40 lokali
Budynek C – 55 lokali

Wszystkie budynki będą posiadały miejsca parkingowe w garażu podziemnym w cenie 40 000 zł oraz miejsca zewnętrzne w cenie 25 000 zł


Bezpośredni dostęp do drogi publicznej, teren ogrodzony i monitorowany całodobowo, wjazd/wyjazd na inwestycje będzie umiejscowiony w dwóch miejscach co umożliwi łatwość wjazdu oraz wyjazdu. Brama wjazdowa będzie zamykana na noc w celu zwiększenia bezpieczeństwa, natomiast wciągu dnia będzie funkcjonowała rogatka. Takie połączenie bramy oraz rogatki pozwoli maksymalnie na ograniczenie czasu oczekiwania na wjazd/wyjazd z inwestycji. Na terenie osiedla powstanie miejsce pod paczkomat.

Mieszkania przeznaczone do sprzedaży będą wykonane w stanie deweloperskim z rozprowadzeniem instalacji: wodno-kanalizacyjnej z licznikami ciepłej zimnej wody i indywidualnym opomiarowaniem, centralnego ogrzewania z grzejnikami i indywidualnym opomiarowaniem, wentylacją grawitacyjną, elektryczną i indywidualnym opomiarowaniem, telewizyjną, Internetem, instalacją domofonową. Ściany i sufity lokali mieszkalnych otynkowane. Posadzki cementowe zacierane mechanicznie przygotowane do układania podłóg. Części wspólne budynku wykończone pod klucz!


Innowacyjna i ponadczasowa architektura osiedla została zaprojektowana przez renomowane biuro architektoniczne, a sama inwestycja składa się z 3 budynków, w których znajduje się łącznie 175 lokali o powierzchniach w przedziale od 30 m² do 100 m². Dla Klientów szukających kompaktowego mieszkania o niewielkim metrażu oraz większe apartamenty dla rodzin z dziećmi lub wymagających Klientów ceniących sobie komfort oraz przestrzeń, wykończone w stanie deweloperskim. Ciekawa architektura budynków doskonale wpisuje się w wyjątkowy charakter okolicy, tworząc harmonijną całość dla osób ceniących sobie życie w spokoju z dala od miejskiego zgiełku. Dzięki dużym przeszkleniom okiennym pomieszczenia będą bardzo dobrze doświetlone, a do mieszkań przynależeć będą prywatne –balkony, loggie lub tarasy.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

- pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem na taras, sypialnia, łazienka, przedpokój

Powierzchnia mieszkania: ok. 45,31m2
3 piętro w 4 piętrowym budynku z windą

 
TERMIN ZAKOŃCZENIA INWESTYCJI: GRUDZIEŃ 2026!
PRZEKAZANIE LOKALI: CZERWIEC 2027!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:
Nr licencji10801