Notatnik

Brak ofert w notatniku

Notatnik

Brak ofert ostatnio przeglądanych

Działka na sprzedaż - Wilkowice, (nr oferty: GS-634)


Informacje ogólne: NJM-GS-634
Nr ofertyGS-634
LokalizacjaWilkowice
Dzielnica
Powierzchnia6942.00 m2
Pow. działki0.00 m2
Cena 349 000 zł
Cena m2 50 zł/m2
Opis oferty:

Działka częściowo budowlana, częściowo teren zieleni nieurządzonej o powierzchni około 70 arów, położona w Wilkowicach obok miasta Bielska-Białej


Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony symbolem MN/U -  według którego przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami (około 23 ary).  Pozostała część działki stanowi teren zielony oznaczony symbolem ZW - z podstawowym przeznaczeniem dla terenów zieleni nieurządzonej wzdłuż cieków wodnych, pełniącej funkcji otuliny biologicznej wód, funkcje izolacyjne oraz stanowiącej zadrzewienia śródpolne i stabilizujące skarpy; pozostała część działki stanowi drogę (służebność dojazdu do sąsiednich działek)

Działka obecnie jest zakrzewiona, ogrodzona, o nieregularnym kształcie oraz lekkim spadku w kierunku południowo-zachodnim w otoczeniu lasku z pięknym widokiem na góry. W pobliżu przepływa potok.  Dojazd do działki odbywa się drogą publiczną ostatnie 80 m odbywa się drogą utwardzoną prywatną. Na parceli istnieją już fundamenty pod  budynek mieszkalny.


MEDIA: prąd oraz gaz - na działce. Wodociąg znajduje się w odległości około 50 metrów, gmina Wilkowice wykonała przyłącze kanalizacji miejskiej.

 

Zapraszamy na prezentację nieruchomości!!


Poniższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:
Nr licencji2663