Notatnik

Brak ofert w notatniku

Notatnik

Brak ofert ostatnio przeglądanych

Historia sieci BSAN

Bielska Sieć Agencji Nieruchomości - BSAN powstała w 1995 roku, z połączenia sił renomowanych bielskich firm pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: "REAL" i "POD ORŁEM". Wkrótce potem dołączyły do nas kolejne biura: "BESKIDY" oraz "PROKURENT". Naszym wspólnym celem było ułatwienie klientom znalezienia wymarzonych nieruchomości oraz skrócenie czasu poszukiwania nabywców. Zamierzenia te udało nam się w pełni zrealizować.

Z czasem nasza sieć zaczęła się powiększać. W 2004 roku do BSAN-u dołączyły agencje: "JANOSZ & MAKUCH" i "euroCapital", następnie w 2008 roku nasze grono powiększyło się o biuro "DOMTEK", w kolejnym roku o biuro "VILLA", w 2010 roku o biura "BESKIDHAUS" oraz "ROTUNDA" i w roku 2011 o biuro "PAWEŁ DRĄŻKIEWICZ" .

Na dzień dzisiejszy BSAN liczy 6 biur, obejmując swoim zasięgiem nie tylko miasto Bielsko-Biała, ale również miejscowości sąsiednie m.in.: Bystra, Meszna, Buczkowice, Jaworze, Jasienica, Szczyrk, Ustroń, Wisła oraz wiele innych.

Przychodząc dziś do jednego z biur BSAN, otrzymacie Państwo oferty z całej sieci, czyli czyli z 6 biur jednocześnie! Znacznie przyspiesza to szansę znalezienia odpowiedniej nieruchomości dla każdego oraz wyręcza z męczącego "biegania" od agencji do agencji.

Ponadto zlecając sprzedaż lub wynajem w jednym z biur BSAN, macie Państwo pewność, że nad ofertą tą pracują wszystkie biura będące w sieci, co znacznie przyspiesza jej realizację.