Notatnik

Brak ofert w notatniku

Notatnik

Brak ofert ostatnio przeglądanych

Działka na wynajem - Bielsko-Biała, Olszówka Górna (nr oferty: GW-820)


Informacje ogólne: NJM-GW-820
Nr ofertyGW-820
LokalizacjaBielsko-Biała
DzielnicaOlszówka Górna
Powierzchnia5000.00 m2
Pow. działki0.00 m2
Cena 5 000 zł
Cena m2 1 zł/m2
Opis oferty:

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni około 50 a. położona przy ruchliwej ulicy w dzielnicy Olszówka Górna w Bielsku-Białej.

Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnej dzielnicy w pobliżu kolejki na Szyndzielnię, szczytu Dębowiec, o dużym natężeniu ruchu turystycznego. Nieopodal znajduje się hala widowiskowo-sportowa, klinika, hotel.

Działka składa się z dwóch parceli (wynajem jedynie w całości). Przybliżone wymiary 68 x 74 m. Jest płaska, niezalewowa, z wybudowanym zjazdem z ulicy, częściowo ogrodzona.

Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, wg którego przeznaczona jest pod usługi turystyki, gastronomii i sportu. Objęta zakazem lokalizacji obiektów tymczasowych. Dopuszcza się natomiast lokalizację parkingów, obiektów i urządzeń związanych z infrastrukturą techniczną oraz mieszkalnictwo jako obsługę funkcji podstawowej.

Dzierżawca płaci:
- czynsz najmu: 5000 zł netto
- kaucja do uzgodnienia
- media we własnym zakresie

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. 

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:
Nr licencji2663