Notatnik

Brak ofert w notatniku

Notatnik

Brak ofert ostatnio przeglądanych

Działka na sprzedaż - Kozy, Kozy (nr oferty: GS-1633)


Informacje ogólne: NJM-GS-1633
Nr ofertyGS-1633
LokalizacjaKozy
DzielnicaKozy
Powierzchnia4041.00 m2
Pow. działki0.00 m2
Cena 242 460 zł
Cena m2 60 zł/m2
Opis oferty:
KOZY - DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ BLIŹNIACZĄ

Płaska działka o nieregularnym kształcie. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 4 041 mkw zlokalizowana spokojnej, zielonej okolicy.

Nieruchomość położona jest w terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Terenu zgodnie z którym działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną oraz usługową. Plan Miejscowy dopuszcza lokalizowanie budynków jednorodzinnych wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej.
Działki znajdują się w dwóch jednostkach planu: ZW - zadrzewienia i zieleń z możliwością lokalizacji obiektów małej architektury oraz MNe - pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy bliźniaczej.

Nieruchomość można zabudować wg. następujących parametrów: powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki  z zachowaniem minimum 55% powierzchni biologicznie czynnej. Wysokość nowej zabudowy do 10 m, dachy wielospadowe o koncie nachylenia 25-45 stopni.

Dojazd do działki - po drodze prywatnej - służebność przejazdu.

Media: Prąd na działce, gaz oraz woda w granicy działki.
Przez działkę przebiega również sieć średniego napięcia.

Cena do negocjacji.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.


Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art 66  Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:
Nr licencji2663